Velikonoční Canicross

TERMÍN: neděle 1. dubna 2018
Vedle kostela sv. Jana Nepomuckého v Hluboké nad Vltavou

ČASOVÝ PROGRAM:
11:00 – 13:00     Registrace pro canicross
13:30                     Start canicross na 5,3 km
14:30                     Ukončení canicrossu, vyhlášení výsledků

TRAŤ: V zámeckém parku, skrz zámeckou zahradu a v okolí Hluboké nad Vltavou. Délka trasy je 10 Km s převýšením 315 m, kratší trasa měří 5,5 Km s převýšením 150 m. Na kratším okruhu proběhne i závod v canicrossu. Trasa bude vyznačena šipkami a barevnými stuhami, na zásadních místech budou odbočky řízeny pořadateli. Start a cíl je na stejném místě vedle kostela sv. Jana Nepomuckého na náměstí. V cíli bude k dispozici občerstvení.

TRAŤ PRO CANICROSS: https://mapy.cz/s/2lA1d

STARTOVNÉ: přihlášení do 23. 3. 2018 – 300,- (platba na účet Hope 4 you z.s.,  č.ú. 277798035/0300, do zprávy pro příjemce uveďte jméno závodníka) Platba startovného při registraci v den závodu 400,-V ceně startovného je pamětní tričko závodu. Prvních 100 registrovaných obdrží tričko na místě, ostatním bude zasláno poštou.

KATEGORIE:
muži E – se psy do 15 kg                              ženy V – se psy do 15 kg
muži F – se psy nad 15 kg                            ženy W – se psy nad 15 kg

PŘIHLÁŠKY: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUNlUuS35EyMN4pdKsDpIfwFqjEM2oo9wXkznO8hJQzRIqzA/viewform Přihláška musí obsahovat jméno a příjmení závodníka, rok narození, délku tratě, případně název sportovního oddílu.

PODMÍNKY: Závodník je povinen proběhnout všemi kontrolami, musí mít upevněné startovní číslo na hrudi, tak aby bylo čitelné pro rozhodčí. Za start závodníka mladšího 18 let nese odpovědnost jeho zákonný zástupce. Minimální věk psa pro účast v závodu je 12 měsíců. Každý pes by měl mít platné potvrzení o vakcinaci proti vzteklině, psince, infekční hepatitidě a leptospiróze. Všichni přihlášení startují na vlastní nebezpečí, včetně posouzení připravenosti na závod. Závodník smí proběhnout cílem pouze jednou.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu.

VÝTĚŽEK BUDE VĚNOVÁN DO CHARITATIVNÍHO PROJEKTU ŘETĚZ NADĚJE.